KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Sidenbroderi 13834120
nr 1383 4120
Sidenbroderi
Oidentifierad konstnär. Kyrkobygnad i grönska. Sent 1700-tal. Ej signerad. Motivet: 35x44cm, yttermått inklusive ram: 51x59cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:29:19
6/3 02:50:09